Ürün Adı
Bel Örtücü Korse (2 adet)
Kategori
Pratik Ürünler
Fiyat
₺19,90
Ön Yazı
Korse Tipi Bel Örtücü ile bir yere otururken, eğilip kalkarken zor durumda kalmanıza engel olur, bir yerim göründü mü diye endişelenmenize gerek kalmaz.

 Bel kapatıcı korse Kadınların hayatını kolaylaştıran korse tipi bel örtücü. Karın, bel ve kalça çevrenizi gizleyerek sizi rahatsız edici gözlerden uzak tutar. Otururken, eğilirken ve kalkarken bel kısmınızın açılması ve külodunuzun görünmesi sıkıntısını yok eder.

 

Aynı zamanda Kalça, karın ve bel bölgelerindeki fazlalıklarınızın gizlenmesinde mükemmel bir korse görevi görür.Hiç bir şekilde toplanma, kırışma, kıvrılma olmadan rahatça kullanabilirsiniz. Paket içeriğinde 2 adet bulunan bel kapatıcı  siyah ve beyaz renklerdedir.

 

Siyah ve beyaz renklerle, tüm elbiselerinizin renklerine uyum sağlar.

 

Bel Kapatıcı Tanıtım Videosu:

 

 

Bel Kapatıcı Kullanımı:

Kullanımı oldukça kolaydır.

Dokumasından dolayı kayma, toplanma yapmaz.

Modaya uygun bir elbise katmanı görünümü veren özel bir aksesuardır

Pantolon, alçak şort, etek vs. birçok elbise ile kullanılabilir.

Düşük bel kot seven fakat giymekte zorlanan kadınlar için mükemmel bir çözüm.

Doğal pamuk karışımı kumaştan yapılmış olup kullanımı oldukça rahattır.

Elastik yapısı sayesinde her bedene uyumludur.

 

Trendy Top Wrap Bel Kapatıcı Korse bir yere otururken, eğilip kalkarken zor durumda kalmanıza engel olur, bir yerim göründü mü diye endişelenmezsiniz.

 

Bu korse tipi bel kapatıcı adından da anlaşılacağı üzere sadece belinizi kapamakla kalmaz, diğer yandan kalça, karın ve bel bölgenizdeki fazlalıkları da saklayan korse görevi görür.

 

Toplanma, kırışma, kıvrılma gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Doğal pamuk karışımı kumaştan üretilen bu ?bel kapatıcının kullanımı da son derece rahattır. Rahatsızlık veren korseler gibi değildir.

Paket İçeriği:

1 Adet Siyah Bel Örtücü

1 Adet Beyaz Bel Örtücü

 

Esnek yapısı sayesinde tüm bedenlerle uyum sağlar.